q


ثمین اطلس ایرانیان

Samin Atlas Iranian


مرکز بازرگانی محصولات کشاورزی


تضمین فروش / تامین مایحتاج / سرمایه گذاری /صادرات

Creative Agriculture Sourcing Solution

برنامه چین برای تجارت کشورها در فضای مجازی اعلام شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دبیر دوم رایزن بازرگانی چین در ایران از ایجاد فرصتی برای تجارت در فضای مجازی میان شرکت‌های کشورهای مختلف جهان، توسط “شورای توسعه تجارت خارجی چین” خبر داد.

بارکلی دبیر دوم رایزن بازرگانی چین در ایران در نشست خبری در محل اتاق بازرگانی ایران و چین اظهار کرد: چین بزرگترین خریدار کالاهای نفتی و غیرنفتی ایران به حساب می‌آید؛ تولید ناخالص داخلی (GDP) چین ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد دلار است و هیچ کشوری نمی‌تواند آن را نادیده بگیرد.

وی افزود: شورای توسعه تجارت خارجی چین، تجارتی در فضای مجازی ایجاد کرده است که تا به امروز بیش از ۱۳۵ شرکت برای حضور در آن اعلام آمادگی کرده‌اند تا کالاهای خود را در فضای مجازی عرضه کنند که اتاق بازرگانی ایران و چین نیز، آمادگی خود را برای حضور اعلام کرده است.

بارکلی تصریح کرد: بر این اساس تجارت در فضای مجازی با شرکتهای چینی و ۱۳۵ شرکت از کشورهای مختلف فراهم می‌شود که در آینده امکان توسعه آن وجود دارد و موانع قانونی برای نقل و انتقال پول نیز برداشته شده است.

 

وی با بیان اینکه یک نفر از ایران (اسدالله عسگراولادی) عضو شورای موسس جاده ابریشم است یادآور شد: در میان اعضای شورای موسس جاده ابریشم تنها ۵ نفر غیرچینی حضور دارند که یک نفر آن به دلیل اهمیت جایگاه از ایران انتخاب شده است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
نویسنده : فرشته شکیبا مقدم
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 5 =