درباره ما

شرکت خدماتی بازرگانی ثمین اطلس ایرانیان (سهامي خاص ) فعاليتهاي خود را با ارزش آفرینی بازرگانی با بهره گیری از زیرساختهای فناوری اطلاعات از سال 1389 و با رويکرد تخصصي صادرات محصولات و فرآورده های کشاورزی و غذایی آغاز نمود.

ثمین اطلس ایرانیان با خلق راهکارهای نوین و بهره گیری از کارشناسان متعهد و مجرب ارزش آفرینی را از طریق فعالیت در صادرات و خلق بازارهای جدید و ماندگار برای محصولات مرغوب ایرانی می داند و با طراحی و اجرای طرحهای صادراتی شاخص، رعایت قوانین ملی و استانداردهای صادراتی می کوشد تا شرایط اقتصاد مزیتی را برای تولید کنندگان و کشاورزان عزیز مهیا کند.
در اين راستا با بهره گيري از روشهاي مدرن مانند استفاده از تحقيقات علمی، مطالعات و بازارسنجی ميداني، استفاده از نیروهای متعهد مقیم در بازارهای مقصد و نيز برقراری ارتباطات موثر و حضوري و شرکت در نمايشگاه ها برای پیشبرد و صادرات محصولات تولید ایران همت می نماید.

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب، متعهد، متخصص و مسلط به بروزترین روش های تجارت بین الملل و داخلی موفق به کسب رتبه 4 شرکت مدیریت صادرات از سازمان توسعه تجارت و کسب مقام صادرکننده نمونه استان اصفهان در سال 1396 و صادرکننده قابل تقدیر در سال 1397 شده است.

رضایت مندی تولیدکنندگان و شرکای تجاری این شرکت در زمینه های واردات، صادرات، ترخیص، حمل و نقل کالا و ارایه ی مناسب ترین راه کارهای صادراتی بر اساس آخرین تغییرات قوانین بین المللی باعث ایجاد شبکه قوی از تامین کنندگان داخلی و خریداران خارجی برای این شرکت گردیده است.
ثمین اطلس ایرانیان مصمم است تا راهکارهای صادراتی خود را با استفاده از آخرین و مدرنترین فناوریها، تجهیزات و روشها ایجاد نماید و با بهره گیری از سامانه های نوین مدیریتی و فنی در حوزه های کشاورزی و غذایی، بازارهای رقابتی صادراتی را برای استفاده و بهره مندی تولیدکنندگان داخلی تسهیل نماید.

کسب مقام صادر کننده نمونه ی استان اصفهان در حوزه ی کشاورزی در سال ۱۳۹۶
عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان
عضو اتاق بازرگانی ایران و چین
عضو کنفدراسیون صادرات ایران
صادرات بالغ بر ۳ میلیون دلار محصولات صنایع کشاورزی و دامپروری در سال
عضویت در کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان
مسئول کارگروه اقتصادی – بازرگانی ذیل کمیته صنایع تبدیلی و تکمیلی اتاق بازرگانی اصفهان
دارنده مجوز مدیریت صادرات با رتبه بندی ۴ از سازمان توسعه تجارت

تماس

+989031117803

ایمیل

info@samin-atlas.ir

اصفهان میدان نقش جهان ضلع شرقی مسجد شیخ لطف الله بن بست باغ خلفا مجموعه گردشگری حیات
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 16:00 (پنج‌شنبه ها تعطیل)