مدیریت صادرات

Samin-saderat2

شرکت ثمین اطلس ایرانیان به عنوان یک شرکت مدیریت صادراتی با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت در استان اصفهان مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت در کارنامه کاری خود، چندین سال به عنوان صادرکننده نمونه استان اصفهان، عضویت در کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، عضویت در اتاق بازرگانی ایران و چین و… را دارا می باشد و عمده فعالیت خود را در راستای صادرات و بازاریابی بین المللی محصولات کشاورزی و غذایی گذاشته است. هدف ثمین اطلس ایرانیان به عنوان یک شرکت مدیریت صادرات کمک به تشکلهای تولیدی و شرکتهای کوچک یا متوسط در راستای ایجاد بازارهای صادراتی برای محصولات خود می باشد.

شرکت ثمین اطلس برای حصول این اهداف چندین بسته همکاری برای صنایع فراهم نموده که با استفاده از پتانسیل های موجود خود امکان بررسی و تحقیق از بازارهای هدف، بازاریابی اولیه و صادرات محصولات شما را فراهم می سازد.

نخستین دورنمای این شرکت ایجاد فضایی پایدار برای محصولات صادرات محور می باشد به نحوی که تولید کننده امکان تولید با کیفیت محصول خود را بدون دغدغه فروش و صادرات داشته باشد. ما خود را همراه و همگام تولید کننده می دانیم. ثمین اطلس ایرانیان می تواند به عنوان یک واحد صادراتی-بازرگانی خارج از محل شما فعالیت کند. در عمل ما محصولات شما را به خریداران خارجی معرفی کرده، بسترهای لازم صادرات را فراهم نموده و محصول شما را به دست مشتری نهایی در بیرون مرزهای ایران می رسانیم. تجربه موفق 10 ساله ما در امر صادرات محصولات کشاورزی و غذایی نشان داده است که بازارهای بالقوه فراوانی در بیرون مرزها برای محصول تولیدی شما وجود دارد. ما این بازارها را کشف و بستر مطمئن صادرات را برای شما فراهم می نماییم.

لازم به ذکر است عمده فعالیت این شرکت در هنک کنگ، چین، ویتنام، تایلند، قطر، عمان، عراق و امارات می باشد. فلذا در صورت تمایل به بهره مندی از بسته های صادراتی این شرکت می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

تماس

+989031117803

ایمیل

info@samin-atlas.ir

اصفهان میدان نقش جهان ضلع شرقی مسجد شیخ لطف الله بن بست باغ خلفا مجموعه گردشگری حیات
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 16:00 (پنج‌شنبه ها تعطیل)